semestr zimowym 2020/2021

nazwisko imię pokój dzień godziny dzień godziny
Andrysiak Ewa online czwartek 13.30-15.00
Antczak Mariola online środa 12.30-13.30
Brzuska-Kępa Alina online poniedziałek 17.00-19.00
Czapnik Grzegorz online poniedziałek 15.15-16.15
Gruszka Zbigniew online czwartek 13.15-14.15
Kurek-Kokocińska Stanisława online czwartek 13.15-16.15
Kwiatkowska Magdalena online czwartek 9.00-10.00
Ladorucki Jacek online czwartek 12.00-13.00
Przybysz-Stawska Magdalena online środa 15.00-16.00
Wachowicz Monika online czwartek 18.00-19.00
Walczak-Niewiadomska Agata online środa 15.00-16.00
Wałkówski Andrzej online czwartek 12.15-13.15
Żytomirski Michał online czwartek 10:00-11:30